خانه » ویدئو پاسخ

ویدئو پاسخ


v

ویدئو پاسخ چست؟

+

ویدئو پاسخ در واقع راهی برای پرسیدن سوالات شماست که پاسخ آن را به صورت یک فایل ویدئویی خواهید گرفت تا به بهترین شکل موضوع مورد نظر شما برای شما رفع شود.

این مورد بیشتر در مورد کار با برنامه ها، مشکلات برنامه نویسی، ساخت و تولید برنامه ها و کلا سوالات شما در حیطه های مورد پشتیبانی ما می باشد.

چرا پاسخ ویدئویی !؟

+

این مورد دلایل زیادی دارد، همان طور که می دانید حافظه تصویری انسان قوی تر هست، شما بیش از این که صدایی از یک خاطره در یاد داشته باشید تصویری از آن در یاد دارید.

تقریبا ۷۰ درصد آموخته ها توسط حافظه تصویری می باشد.
شما با دیدن انجام یک کار به صورت تصویری سطح یادگیری بیشتری خواهید داشت.

در واقع گویا شما یک با آن کار را انجام داده باشید. در مواردی که مورد پشتیبانی پاسخ های ما می باشد این مورد ملموس تر و کاربردی تر نیز هست.

مثلا در بخشی از ساخت نرم افزار خود به مشکل بر خوردید که راه حل آن را پیدا نمی کنید. شاید اصلا نمی دانید چطور سوال خود را مطرح کنید! تنها کافیست که از صفحه مانیتور خودتان فیلم تهیه کنید. (راهنمای این کار در ادامه توضیح داده شده است)

و فیلم مشکل را ارسال کنید. حال مشکل پرسیدن سوال حل شده است. پاسخ نیز به صورت ویدئویی خواهد بود و به این روش به بهترین شکل ممکن مشکل شما رفع می شود.

پاسخ ویدئویی باعث می شود که به روش های قدیمی مجبور به انجام مراحل کار به صورت تک تک نباشید. در روش قدیمی شما مراحل را تک تک از روی متن راهنما انجام می دادید که در نهایت متوجه نمی شدید که چه کاری انجام دادید. و حتی تکرار آن کار نیز برای شما سخت خواهد بود و به احتمال زیاد نیاز خواهید داشت دوباره به راهنما مراجعه کنید.

اما در روش ویدئویی این مشکل رفع خواهد شد، زیرا شما مراحل را در واقع دیده اید و به راحتی به یاد سپرده اید.

چگونه سوالم را به صورت ویدئویی از صفحه مانیتورم ضبط کنم؟

+

می توانید از این نرم افزار ها برای ضبط سریع ویدئوی از صفحه مانیتور خودتان استفاده کنید:

http://tinytake.com

http://screencapturer.com/

http://camstudio.org/

http://icecreamapps.com/Screen-Recorder/

و دیگر برنامه های موجود…

افزونه مرورگر گوگل کروم برای ضبط ویدئو از اسکرین:

https://chrome.google.com/webstore/detail/full-page-screen-capture/fdpohaocaechififmbbbbbknoalclacl

 

سوال می تواند به چه صورت باشد؟

+

سوال شما می تواند به صورت متنی باشد یا به صورت ویدئویی و یا هر فرمتی که شما برای مطرح کردن سوال خود راحت تر هستید، می توانید در فرم مربوطه فایل سوال خود را پیوست کنید یا سوال خود را به صورت متن توضیحات تایپ کنید.

هزینه پاسخ ویدئویی چه مقدار می باشد؟

+

هزینه پاسخ های ویدئویی کاملا وابسته به نوع سوال و زمانی هست که برای پاسخ آن از پاسخ دهنده زمان می گیرد. این مورد بعد از برسی هر سوال برای شما ارسال می شود. در وارد کردن اطلاعات تماس خود دقت کنید تا در اولین فرصت بتوانید پاسخ را دریافت کنید.

زمان پاسخ ویدئویی چه مقدار می باشد؟

+

زمان پاسخ به سوال شما بستگی به نوع سوال شما دارد و مقدار زمانی که برای آماده سازی نیاز هست. با توجه به این که پاسخ ویدئویی است، پاسخ دهنده زمان کمتری برای پاسخ شما نیاز دارد و تنها به اندازه انجام کار مربوطه که در تخصص وی است زمان نیاز دارد و زمانی که برای ارسال فایل نیاز هست.

در نتیجه فایل پاسخ در زمان مناسبی آماده ارائه می شود، البته حجم نیاز پاسخ سوال نیز در زمان آماده سازی مهم می باشد.

فراید آماده سازی پاسخ بعد از پرداخت هزینه شروع خواهد شد.

اگر بعد دریافت پاسخ باز هم ابهامی در مورد همان درخواست داشتم، آیا پاسخ خواهم گرفت؟

+

بله، در صورتی که بعد از دریافت پاسخ باز هم مشکلی در زمینه همان درخواست وجود داشته باشد یا ابهامی در آموزش داشته باشید. پاسخ دهنده و تولید کننده همان ویدئو پاسخ گویی شما خواهد بود. البته این پاسخگویی به صورت، چت، ایمیل، یا آماده سازی ویدئویی اصلاحی دیگر خواهد بود.

البته توجه داشته باشید، مشکل مطرح شده باید در حیطه سوال قبلی قرار گیرد و خود سوال و موضوعی مجزا نباشد.

آیا امکان پرسیدن چند یا چندین سوال به صورت یک جا وجود دارد؟

+

بله شما می توانید سوالات متعدد خود را نیز در قالب یک درخواست ارسال کنید. هزینه مربوطه به همه و  هر کدام به صورت مجزا برای شما ارسال خواهد شد؟

آیا سورس نمونه آموزشی نیز ارسال خواهد شد؟

+

در صورت نیاز شما می توانید در فرم در خواست این مورد را تیک بزنید. با این کار هزینه سورس نیز به همراه اطلاعات هزینه ساخت پاسخ ویدئویی برای شما ارسال خواهد شد.

ویدئو دارای صدا می باشد یا خیر؟

+

این مورد نیز به درخواست شما بستگی دارد. در فرم درخواستی می توانید با صدا بودن و یا با راهنمای متنی بودن را انتخاب کنید. در حالت متنی در مواردی که نیاز به راهنمایی گفتاری هست متن نوشتداری نمایش داده می شود. و در حالت با صدا این موارد به صورت صوتی گفته می شود.

این مورد با توجه به علاقه مندی برخی کاربران به بدون صدا بودن آموزش های ویدئویی می باشد و نیز به عنوان یک امکان برای گروه از کاربران عزیز که از دوستان کم شنوا یا نا شنوا می باشد.

 

سوالات درخواستی شما با هر یک از فرمت های ویدئویی، صوتی، متنی و فرمت های دیگر برسی می شوند و در این مرحله هزینه پاسخ به سوال شما به صورت ویدئویی محاسبه می شود. در مواقعی علاوه بر ویدئو کاربر به سورس پروژه ای که در ویدئو آموزشی استفاده می شود نیز نیاز دارد. یا این که فایلی که در بخشی از آن مشکل دارد را نیز در مرحله سوال پیوست نموده است. در صورتی که نیاز داشته باشد فایل اصلاح شده را نیز دریافت کند، هزینه ای هم برای این مورد افزوده خواهد شد.

در کل بعد از برسی سوال هزینه مربوطه ارسال می شود و پس از پرداخت ویدئو برای کاربر ارسال می شود.

 

در این فرآیند در واقع شما برای نیاز خود یک پک آموزشی ویدئویی دریافت می کنید و این مورد می تواند باعث شود که با سرعت بیشتر و سطح یادگیری بالاتری به پاسخ خود برسید و علاوه بر حل شدن مساله مربوطه به خوبی مبحث مربوطه را نیز بیاموزید.

 

هدف اصلی یادگیری موضوع در کنار حل شدن مشکل است، زیرا در صورتی که کار برای شما انجام شود تنها نتیجه نهایی را خواهید دید و در واقع اصل موضوع و فرایند کار را متوجه نمی شوید. در این سرویس که هم اکنون به صورت محدود می باشد شما در مورد سوال خود پاسخی دریافت می کنید که تمام فرایند انجام مربوطه به آن را شامل می شود.

 

فرم درخواست سوال با پاسخ ویدئویی

نام یا نام مستعار (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

متن سوال (در صورتی که توضیح متنی است)

نوع ویدئو

دیگر درخواست ها

لینک فایل یا فایل های مورد نظر

پیوست فایل شماره یک

پیوست فایل شماره دو

پیوست فایل شماره سه

پیوست فایل شماره چهار

پیوست فایل شماره پنج

 

اگر باز هم در این زمینه سوالی داشتید می توانید از بخش ارتباط با ما استفاده کنید.

رفتن به بالای صفحه